Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Wola Rafałowska – oferty mieszkań na Podkarpaciu

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Dworzysko,Rzeszów(Wola Rafałowska + 13 km)

600 716 zł76,04 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 76,04 m2 z dużym balkonem zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojtyły

Biała,Rzeszów(Wola Rafałowska + 13 km)

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu świetny 2 poziomowy apartament z tarasami dachowymi na wynajem w południowej części Rzeszowa. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów(Wola Rafałowska + 13 km)

559 000 zł48,21 m² 11 595,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane przy ulicy Antoniego Gromskiego w Rzeszowie. Ulica Gromskiego w Rzeszowie to główna arteria.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów(Wola Rafałowska + 13 km)

479 000 zł43,90 m² 10 911,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zacisze Przy Krakowskiej spokojnie i blisko. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralna inwestycja przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie to zespół 16 nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów(Wola Rafałowska + 13 km)

649 000 zł60,10 m² 10 798,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Ulica Nowosądecka znajduje się na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie(Wola Rafałowska + 16 km)

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w Zaczerniu! Nowoczesne osiedle położone jest w dogodnej lokalizacji w Zaczerniu, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,49 m² 13 876,37 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny "olszynki park" (3 pokoje 55,49 m2) do wykończenia według włąsnego projektu Z widokiem na park I rzekę W centrum rzeszowa, z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów(Wola Rafałowska + 13 km)

720 000 zł61,90 m² 11 631,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura przedstawiamy 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą. Blok 2 piętrowy z 2017 roku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów(Wola Rafałowska + 13 km)

2 500 zł27,37 m² 91,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładnie wykończona kawalerka na prestiżowym osiedlu Capital Towers. Mieszkanie położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2018 roku z windą. balkon nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

440 000 zł156 m² 2 815,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wola Rafałowska na widokowej działce. Dom o powierzchni użytkowej 105m2 został.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij